Vykdau pažadus

Pagrindinės kiemelio pramogos veiks nuo 10 iki 13 val.
Pagrindinės kiemelio pramogos veiks nuo 10 iki 13 val.

Kapsi paskutinės liepos minutės, kaip ta liūtis, kankinanti jau trečią dieną. Toks jausmas, kad šiandien taip ir neprašvito. Nepaisydamas prasto oro jau pritepliojau nuorodų, kurios Jus pasitiks jau šį sekmadienį, jei sugalvosite užsukti į mūsų Kiemelį. Tokios šventės, kaip per atidarymą, jau nebebus, tačiau atrasite nuostabių autorinių medžio ir rago papuošalų, skanučiausių pyragų (kaip tik prie arbatos!) ir puikių nedidukų arklio traukiamų vežimaičių. Greta viso šito – jaukus tento prieglobstis, šaudymas lankais ir folklorinė mūsų kompanija.

Degtas linas, titnagas, skiltuvas, beržo tošis ir medžio drožlės - ko daugiau reikia...
Degtas linas, titnagas, skiltuvas, beržo tošis ir medžio drožlės – ko daugiau reikia…

Dar vienas pažadas, kurį mūsų šeimyna išpildys rytoj – keliausime į Dituvą atlikti vaiko palaiminimo apeigos. Tiesa, vardą jis jau turi ir tradicinei vardynų apeigai yra jau „per senas“, tačiau paprašyti dievų globos juk nesunku. Tam kartu su nuolatinėmis mūsų pagalbininkėmis surengsime vaikui romuvietišką ugnies apeigą, pastiprinsime Gabijos ugnelės karščiu, paprašysime Laimos, Perkūno, kad saugotų ir suteiktų jėgų. Vardą jau suteikė ir į giminę priėmė tėvai, o mes jaučiame pareigą atlikti kitus, ne ką mažiau svarbius, apeiginius veiksmus. Ypatinga ugnies apeiga, ypatingas ir jos sukūrimas, kuriam šiandien taip pat pasiruošiau.

Galiausiai, visą savaitę po Kiemelio atidarymo vykdžiau vieną nedidelį pažadą sau. Žmonos pamokytas, pabandžiau megzti 🙂 išėjo šioks toks šniūras, suteikęs ne tiek atsipalaidavimo, kiek nervų, kad tik kažkaip čia tas akis surezgus. Kitas žingsnis – prašysiu Elenos, kad išmokytų megzti adata. O kol kas – jei nenorite, kad tokiais, atsiprašant, virvagaliais užversčiau Kiemelio medinukes – kreipkitės ir užsiimkit nemokamą vietą prekybai jau dabar!

Šniūras
Šniūras
Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s