Pristatome Ypatingąjį svirno medų!

Už logotipą dėkojame Vaivai!
Už logotipą dėkojame Vaivai!

Šie metai bitėms buvo gana keisti. Iki pat kalendorinės vasaros pradžios kiekvieną sekmadienį savo poste prie Rietavo turgaus prakūrenau vadinamą buržuikę, o tai nemažai pasako apie vyravusius orus. Taip, regionas, kuriame dabar gyvename yra lietingiausias Lietuvoje, todėl nieko keisto, kad pienių žydėjimas iš esmės praėjo su lietumi ir pavasarinio pienių medaus neparagavome. Bet nieko baisaus – turime Jums pristatyti Ypatingąjį svirno vasaros ir rudens medų.

Ypatingasis svirno medus
Ypatingasis svirno medus

O ypatingas jis tuo, kad gaunamas iš bičių, besiganančių miškų ir šienaujamų ar ganomų pievų apsupty, greta nėra stambių fermų, monokultūrinių laukų, kurie būtų tręšiami ar nuodijami pesticidais. Mūsų nedideliame bityne (šiuo metu žiemos poilsiui ruošiasi dešimt bičių šeimų) kerojasi vyšnaitė, kriaušė, obelis, slyva ir jazminas, kurių nektaru smaguriauja bitutės, o vaisius sudorojame patys. Medaus išimti neskubame, palaukiame, kol koriai užakiuojami, medus subręsta – tik tokį leidžiame sau imti, sukti ir patiekti ant savo, tikimės – ir Jūsų stalo.

Svirno vasaros medus

Svirno vasaros medus
Svirno vasaros medus

Įpusėjus vasarai mėgaujamės vasaros medumi. Tai indelis auksaspalvės saulės, šildančios Jūsų namus. Suneštas iš kvapnių liepų žiedų šis gardumynas primins Jums vasaros kaitrą, miškų ošimą ir pievų šnaresį. Medumi dalinkitės ir dovanokite – tam skirta lazdelė medui kabinti! Indelyje rasite 700 g (500 ml) skanėsto, sunešto miškų ir pievų apsupty. Šio puikaus indelio kaina – 5 eurai.

Svirno rudens medus

Svirno rudens medus
Svirno rudens medus

Prasidėjus rudeniui skanaujame rudens medų. Kuomet prasideda darganos, o saulutė pamažu užleidžia vietą nakties tamsai, šis paskutinių pievų žiedų medus primins Jums metą, kai diena savo ilgiu dar pranoko naktį. Kad nepultų ligos, rasite maišelį liepžiedžių, čiobrelių, jonažolių, mėtų, melisų ir juozažolių arbatos! Indelyje rasite 700 g (500 ml) skanėsto, sunešto miškų ir pievų apsupty. Šio puikaus indelio kaina – 5 eurai.

Kiti medūs

Svirno medus kibirėliuose
Svirno medus kibirėliuose

Pusės litro (700 g) plastikinis kibirėlis medaus Jums kainuos 4 eurus, vieno litro (1400 g) – 8 eurus. Imant didesnį kiekį, be abejonės, kainą deriname.

Kur įsigyti?

Medaus įsigyti galite kiekvieną sekmadienį Valaičių automobilių stovėjimo aikštelėje prie Rietavo turgaus, taip pat užsukę pas mus į svečius. Šiuo metu bent kartą per savaitę būname Klaipėdoje, kartą per mėnesį-du – Vilniuje, dėl atsiėmimo kituose miestuose reikėtų tartis asmeniškai.

Užsinorėjote? Skambinkite 8 673 36534 arba rašykite valaiciusvirnas@gmail.com!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s