2016 metų apeigos

jg-vestuves-telsiuose-jurgita-lukos-photography-222
Jurgita Lukos Photography nuotr.

Atšventėme Saulėgrįžą ir, pamažu ilgėjant dienoms, galima permąstyti prabėgusius metus, pasiruošti naujiems metams – juk iki pavasario lygiadienio dar yra laiko.

2016 metais dar tris poras palydėjome į šeimos kelią. Man be galo smagu matyti besikuriančią šeimą – tai du žmonės, kurie išdrįsta ne tik mylėti, bet ir prisiimti atsakomybę. Ir tokių vis mažiau, žmonės gyvena sau poromis, o atsakomybės vienas už kitą prisiimti nenori. Tuomet šeimos nėra, yra tik du išsigandę, susiję, bet nesusieti žmonės. Ir tai nėra tikra šeima, tikrą šeimą sukuria santuoka.

medveg_krikst-196
Daugirdo vardynų apeiga ant Medvėgalio piliakalnio

Didžiuojamės poromis, kurios nutaria vis dėlto sukurti tikrą šeimą, prisiimti tikrą atsakomybę, todėl be galo didelė garbė jas palydėti prie aukuro, surišti jų rankas, giedoti giesmes, aukoti Dievams už jų laimę. Norime dar kartą pasveikinti ir laimės palinkėti naujoms Ramunės ir Manto, Justinos ir Guido, Eglės ir Dino šeimoms. Tikimės, kad netrukus sulauksime ir kvietimo į pirmagimių vardynas.

Šiemet į giminę įvesti padėjome tik vieną vaikutį – sveikiname Daugirdą. Vardynų ir palaiminimo apeigos mums labai svarbios – tai žvilgsnis, kaip į šeimą ateina naujas narys. Kaskart šios apeigos primena svarbiausius šeimos kūrimosi virsmus.

Džiugu, kad metų sandūroje ir patys įgijome net dvi naujas šeimos nares – gimė mūsų dukrytė Rikantė ir patys tapome mažos mergytės Andajos kūmais.

Laukiame, ką atneš nauji pavasario vėjai. Tikimės, kad turėsime dar ne kartą ta malonumą – palydėti naujas besikuriančias šeimas.

 

 

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s