Mažylių žaidinimų priešpietė

937A4961Vaikams reikia mūsų dėmesio, gražaus ir šilto bendravimo, tik… o ką pasakyti tokiam pypliui, ką su juo veikti, kaip bendrauti? Mūsų promočiutės paliko neišsenkančius aruodus liaudies žaidimų, skirtų patiems mažiausiems. Išmokti šių žaidimų ir kartu pažaisti mamas ir tėvelius su kūdikėliais kviečiame kovo 30 dienos priešpietę, 11 valandą Pijaus palėpėje (Antakalnio 64, rūsys). 

Tokie žaidimai vertingi ir šiandien – tai linksmi, prieinami, suprantami ir lengvai įsimenami žaidimukai, praversiantys kelionėje, ligos metu, namuose. Jų paskirtis – lavinti vaiko psichologines galias, gebėjimus. Žaidžia ne patys vaikai, bet suaugusieji juos žaidina – dainuoja, linguoja, žaidžia pirštukais, rankytėmis, kojytėmis…Tuose žaidimuose – daug šypsenos, prisilietimų, mylavimų, kurių būtinybę mažam kūdikiui pabrėžia ir šiandienos vaikų raidos specialistai. Žaidinimai lavina ir kalbą – juose daug garsažodžių, skiemenavimų, nuo kurių ir prasideda kalba. Ir ne tik kalba – kaip ir per lopšines, taip ir per pirmuosius liaudies žaidimus vaikas atveria mūsų protėvių palikimo karalystę.

Norintys žaidinti kartu registruokitės el. paštu: valaiciusvirnas@gmail.com (Nurodykite ir vaiko amžių, vardą). Jei labai norite žaidinti, bet jums tinka tik vėlyvi vakarai po darbu – parašykite; jei susirinks norinčių, padarysime ir vakarinį žaidinimą.)

Galite skambinti telefonu: 860550501

Pageidaujama auka: 2 eurai.

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s